1 Wędkarski Meeting

Pierwszy wędkarski Meeting zorganizowany przez firmę Feeder Bait, Sklep wędkarski Trotka z Warszawy oraz łowisko Przystanek Bielawa to początek cyklu spotkań w plenerze. Podczas Meetingu uczestnicy w cenie wejściówki na łowisko mogli liczyć na szereg atrakcji oraz ciepły posiłek po zakończonej rywalizacji. Nad całością spotkania czuwał niezawodny Kamil właściciel Trotki, któremu pomagali koledzy z Mazovia Fishing Team. Spotkanie odbyło się 18.09.2016r. na urokliwym łowisku Przystanek Bielawa, które dysponuje dwoma naturalnymi jeziorami o czystej wodzie w klasie 2-3. Rozpoczęto prezentacją przynęt firmy Feeder Bait, podczas której padło wiele pytań i odpowiedzi, które rozwiały wszelkie wątpliwości. Zaprezentowano w specjalnie przygotowanych akwariach pracę Method Mixów oraz sposób ich przygotowania. Bartosz właściciel firmy FB zaprezentował pełną ofertę produktów i każdy mógł przekonać się jak ciekawymi produktami dysponuje firma. Kolejnym punktem spotkania była możliwość testowania przygotowanych przez sklep Trotka stanowisk wędkarskich w skład, których wchodził fotel Cuzo wraz z osprzętem i wędką Diplomat Method Feeder firmy Robinson. Takie samo stanowisko było przygotowane nad wodą tak, aby każdy mógł podejść i w praktyce przetestować sprzęt. Rywalizacja toczyła się na dwóch jeziorach o największą rybę przez 6 godzin. Warunki były trudne gdyż mocno wiał przeszywający wiatr. Mimo tego uczestnicy wytrwali do końca i wyholowali kilkanaście ryb. Po zakończeniu łowienia wszyscy spotkali się przy posiłku i wymieniali poglądami a w powietrzu dało się wyczuć miłą i koleżeńską atmosferę. Kiedy emocje opadły przystąpiono do uhonorowania zwycięzców i tak w kategorii:


Junior zwyciężył - Grzegorz Gąsowski karp o wadze 1,280 kg
Żeńskiej zwyciężyła - Sylwia Gożałczyńska karp o wadze 1,375 kg
Największa ryba mały staw - Marcin Moszczeński karp o wadze 1,905 kg
Największa ryba duży staw - Marcin Bartołd karp o wadze 6,400 kg


Dodatkowo właściciel łowiska ufundował dwa trzy dniowe karnety, które zostały rozlosowany między uczestnikami tak, aby każdy miał szanse wygrać nagrodę.
Warto również wspomnieć, iż rywalizacja na łowisku trwa do 15.10.2016r. Otóż toczy się walka o największą rybę łowiska a zasady możecie znaleźć na stronie łowiska Przystanek Bielawa. Zwycięzca tej rywalizacji otrzyma wędkę Diplomat Method Feeder ufundowaną przez sklep Wędkarski Trotka z Warszawy oraz firmę Robinson. Podsumowując, inicjatywa sklepu Trotka, Firmy Feeder Bait i łowiska Przystanek Bielawa spodobało się uczestnikom a nam uświadomiło, że warto organizować takie meetingi.

Promocje

Nowości

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie